Elektromechanika Chojnowska 62 Legnica

styczeń 4, 2013 No comments yet

Naprawiamy pompy, silniki, agregaty i wszelkiego typu urządzania elektromechaniczne, które wymagają kapitalnego remontu. Zepsuł Ci się silnik lub potrzebujesz dobrego elektromechanika? Zadzwoń koniecznie do nas.

Pompy w Legnicy

listopad 12, 2012 No comments yet

Jeśli masz problemy z pompą głębinową lub szukasz sprawdzonego elektromechanika zapraszamy na Chojnowską 62 w Legnicy, gdzie znajdziecie Państwo fachowe i specjalistyczne usługi związane z elektromechaniką i kompleksową naprawą pomp. Wyświetl większą mapę

Elektromechanika i naprawa silników elektrycznych oraz pomp w Legnicy

wrzesień 25, 2012 No comments yet

Masz problemy z silnikiem elektrycznym? Szukasz pomocy dobrego elektromechanika? Zgłoś się na ulicę Chojnowską w Legnicy. Znajdziesz tam zakład elektromechaniczny Zbigniew Wadas, który w szybki i pewny sposób naprawi Twój silnik elektryczny, a także wszelkie urządzenia elektromechaniczne oraz pompy. Zapraszamy!

Remonty pomp głębinowych

czerwiec 5, 2012 No comments yet

Zakład elektromechaniczny Zbigniew Wadas zajmuje się kompleksowymi remontami kapitalnymi wodnych pomp głębinowych oraz urządzeń elektromechanicznych. Jeśli potrzebujesz fachowej pomocy, szczegóły dojazdu oraz numer telefonu znajdziesz w zakładce kontakt. Zapraszamy na ulicę Chojnowską 62 w Legnicy.

Naprawy elektromechaniczne na terenie Legnicy

maj 16, 2012 No comments yet

Zakład elektromechaniczny w Legnicy oferuje naprawy sprzętu wymagającego konserwacji i regeneracji elektromechanicznej, dzięki czemu w stosunkowo niewielkich kosztach można zregenerować swój sprzęt i uzyskać stabilnie działające urządzenie. Zakład elektromechaniczny Zbigniew Wadas znajduje się w Legnicy przy ulicy Chojnowskiej 62. Wszelkie pytania prosimy kierować drogą mailową lub telefoniczną. Szczegóły w zakładce Kontakt. Zapraszamy

Elektromechanika w Legnicy i Chojnowie

maj 8, 2012 No comments yet

Zepsuła Ci się pompa? Silnik elektryczny odmówił posłuszeństwa? Wszystkie pompy i silniki naprawisz w Legnicy przy ulicy Chojnowskiej 62. Nasza oferta zawiera kompleksowe usługi remontowe do pomp i silników elektrycznych. Zadzwoń i dowiedz się jak naprawić swoje urządzenia.

Pompy w Lubinie

marzec 20, 2012 No comments yet

Zepsuła Ci się pompa? Szukasz dobrego elektromechanika? Przywieź pompę na Chojnowską 62 do Legnicy. Naprawiamy wszelkiego rodzaju pompy, agregaty, silniki elektryczne. Zapewniamy części zamienne bardzo dobrej jakości oraz transport w obie strony gratis.

Serwis pomp Legnica i okolice

styczeń 18, 2012 No comments yet

Nasza firma oferuje kompletny serwis pomp na terenie miasta Legnica oraz terenów przyległych.  Usługi świadczone przez naszą firmę spełniają obowiązujące standardy i pozwalają cieszyć się długą i bezawaryjną pracą pomp każdego rodzaju. O szczegółach dowiesz się z zakładki oferta. Zapraszamy od pon. do pt. w godzinach 8-16 oraz w sobotę w godzinach 8-14.

Pompy Legnica – naprawa i remonty pomp Legnica

styczeń 3, 2012 No comments yet

Zakład elektromechaniczny w Legnicy oferuje kompleksowe naprawy pomp na terenie województwa dolnośląskiego. Szczegóły znajdziesz w zakładce oferta lub poprzez kontakt telefoniczny. Zapraszamy!

Pompy Legnica Pompy Lubin

grudzień 28, 2011 No comments yet

Oferujemy kompleksowe remonty pomp na terenie Legnicy, Lubina  i województwa dolnośląskiego: Remonty kapitalne pomp głębinowych oraz przewijanie silników z/g z PNE Remonty pomp górniczych typu „BIBO” P1, P2, P3, A i B z/g z PNE Remonty pomp hydroforowych- ogrodowe (nietypowe) z/g z PNE Naprawa pomp wodnych (głębinowych, FLIGT, KSB, SIGMA) Doświadczenie oraz niezbędne zaplecze techniczne […]